GÜNCEL BİLGİLENDİRME

YENİ TİP VİRÜSE MARUZ KALDIYSANIZ, ENFEKTE OLDUYSANIZ !!!

Lütfen açıklamaları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Herkese merhaba,

Ülkemizi ve bütün dünyayı etkileyen bir salgın ile karşı karşıyayız. Bu güne kadar bilinçli bilinçsiz bir çok uygulama yüzünden binlerce insanımızı kaybettik ve üzücü bir şekilde kaybetmeye devam ediyoruz.

2020 de ki virüs salgını ile şu andaki virüs salgının arasında nerdeyse hiç bir benzerlik bulunmamaktadadır.

Şu anki durumda toplumun büyük kesiminde görülen belirtiler genelde tipik soğukalgınlığı,  NIPAH veya Influenza'nın semptomları gibi gözükmektedir.

Yapılan testler sadece Covid19'u  değil  grip, nezle, nipah, influenza vs durumlarında bile pozitif gösterebilmektedir.
2020 deki virüs salgınında hastalık belirtileri insanlarda önce boğazlarında bir yanma hissi, yüksek ateş, aşırı terleme, şiddetli kuru öksürük ve ani ataklar şeklinde gelen boğulma  belirtileri gösteriyordu.

Oysa şu andaki durumda insanlarımız, tipik soğuk algınlığı belirtilerine benzeyen, bütün vücutta titreme ve üşüme hissi, özellikle gece saatlerinde sırt, böbrekler ve kaslarda dayanılmaz derecelere varan ağrılar, oksijen saturasyonun düşmesine bağlı olarak büyük bir kırgınlık ve halsizlik, akciğerlerde oluşan lezyonlar yüzünden zamanla artarak giden solunum güçlüğü çekmektedirler.

Aşşağıdaki bilgiler çevresinde yapacağınız basit uygulamalar, hızlı bir şekilde, nerdeyse hiç bir yan etki ve kalıcı hasar oluşmadan sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olabilir.

Hasta olduğunuzda;
  1. O8 Aktif Anyonik Oksijen lisansı ile üretilmiş olan Gıda Takviyesi formatındaki  O'Rain Oksijen solüsyonundan her saat başı 2-3 damlalık sıkımı dil altına uygulanıp, ağızda bir süre bekletildikten sonra, ağzınızı bu solüsyon ile çalkalayıp, başınızı geriye doğru yaslayıp gargara yaparak yutun (dil altında bulunan kanallar sayesinde O'Rain solüsyonu içinde bulunan Anyonik Oksijen kana karışarak, oksijen saturasyonunuzun yükselmesine yardıcı olacaktır.)
  2. 11 yaş ve üzeri yetişkinler için 1 flacon sabah, 1 flacon akşam dil altına boşaltılıp 2 dakika ağızda bekletildikten sonra gargara yapılarak içilmesi tavsiye edilir.
  3. Belli aralıklar ile avucunuza damlattığınız O'Rain Oksijen solüsyonu ile ellerinizi ovuşturup, yüzünüze ve cildinize masaj yaparak yedirin.
  4. Bir bardak içme suyunuzun içerisine bir kaç damla O'Rain Oksijen solüsyonu gelecek şekilde damlatıp 10-15 dk beklettikten sonra gün içerisinde bol bol su için.
  5. Ultrasonik oda nemlendiriciniz var ise, su haznesine 1 litre su içerisine en az 4-5  damlalık O'Rain oksijen solüsyonu damlatıp, 10 15 dk beklettikten sonra cihazı çalıştırarak odanızı gün boyu nemlendirin.
  6. Vücudunuzu olabildiğince sıcak tutun, terlemeye çalışın. Şu andaki virüs salgınındaki patojenler  bedeninizi  sıcak tuttuğunuzda hızla elemine olacaktır.
  7. İçerisinde 3-4 tane karanfil ve tane karabiber tohumu eşliğinde, bal ile tadlandırdığınız ada çayınızı gün içinde en az 4-5 su bardağı kadar tüketin. (Adaçayı ve karanfil üst solunum yolları enfeksiyonlarındaki en etkili bitkisel çözümlerden biri olmakla beraber, karabiber vücut metabolizma hızınızı arttırarak ısınmanıza yardımcı olacaktır.)
  8. Bol sarımsaklı cacık veya yoğurt yiyin.
  9. İçerisinde zencefil, zerdeçal gibi doğal antibiyotikler olan yemekler tüketin.
  10. Ağrılarınız dayanılmaz boyutlara ulaştı ve titreme nöbetleriniz devam ediyor ise, bir sağlık uzmanına veya kuruluşuna başvurun. Doktorların tavsiye edeceği ilaçların, yan etkilerini ve kullanım şekillerini dikkatle okuyun. İltihap giderici ağrı kesiciler ve vücut ısınızı yükselten, soğuk algınlığı belirtilerini tedavi eden  yardımcı ilaçlara başvurabilirsiniz.
Önemli Not:
Parmak Oksijen saturasyon cihazı ile kandaki oksijen miktarınızı ölçmeniz şiddetle tavsiye olunur. Oksijen saturasyonunuz (sağlıklı insanlarda %92 ve üzeridir) düşük ise O'rain Oksijen kullanım miktarınızı arttırabilirsiniz.

O'rain Oksijen solüsyonu içerisinde bulunan Anyonik Oksijene ilave olarak katılan Carvecterol (Kekik özü) emsal miktarda olup, kekiğe alerjisi olanlara karşı miktarı negatif bir etkiye sahip olamayacak kadar düşük derecedir.

Bu uyarılar bir tavsiye niteliğinde olup, acil durumlarda güvendiğiniz, yetkinliğini ispat etmiş, hipokrat yemini etmiş gerçek tıp ve sağlık uzmanlarına başvurmanız önemle rica olunur. Bu yöntem sayesinde,  binlerce insanımız sağlığına kavuştuğunu beyan etmiştir.
© 2021 Baynova Teknoloji A.Ş İştirakıdır. || Tüm Hakları Saklıdır.